>
Eurovíkendy
>
Eurovíkend Nice

Eurovíkend Nice

Potřebujete spolu se svým partnerem či partnerkou oddych od každodenního života? Chcete strávit pár ničím nerušených dnů sami ve dvou? Toužíte nejen po romantice, ale i po zážitcích? Pak rozhodně musíte vyzkoušet neopakovatelný romantický eurovíkend v Nice.

Nice je páté největší město Francie, které se rozprostírá v jižní části Provence. Jedná se o krásné přímořské město s nádhernými a pečlivě upravovanými plážemi, do kterého ročně přijíždí až 4 000 000 turistů.

Eurovíkend v Nice je vhodný pro všechny milovníky pláží, slunce a přímořského života. Kouzlu tohoto bezpochyby výjimečného francouzského města podlehnete již na první pohled. Pobřeží s plážemi má více než 7km a je tvořeno jak soukromými, tak veřejnými plážemi. Voda je zde neuvěřitelně průzračná a vyniká svou nádherně azurovou barvou. Samotné pláže jsou pak většinou tvořeny malými kamínky, vždy jsou velmi čisté a upravované a na bezpečnost zde dohlíží pobřežní hlídka. Jediným negativem těchto úžasných pláží jsou malé medúzy, které se čas od času objevují u pobřeží. Jejich žahnutí však není vůbec nebezpečně.

Město Nice má svým turistům opravdu co nabídnout. Pokud tedy zrovna neholdujete celodennímu lenošení na pláži nebo chcete poznat i něco z jeho okolí, Nice Vám zajisté vyhoví. Pro důkladné prozkoumání celého tohoto přístavního městečka doporučujeme okružní jízdu autobusem. Navštívíte tak nejen všechna zajímavá místa a historické památky, ale dozvíte se také fakty jak z historie, tak ze současnosti a ještě víc si Nice zamilujete. Mezi ty nejnavštěvovanější turistické památky zde patří například pozůstatky hradu Castle Hill nebo soudní palác Palais de Justice. Při svých procházkách po městě pak rozhodně nezapomeňte navštívit slavnou zmrzlinárnu Glacier Fenocchio. Právě zde si totiž můžete vybírat z více než 70 zmrzlinových příchutí, což zajisté uspokojí i ty nejmlsnější jazýčky.

Společenský život v Nice

I když hlavním lákadlem všech turistů jsou zdejší pláže, Nice je nejen městem přímořským, ale také velmi kulturním. Každoročně se zde pořádá velmi velké množství festivalů, divadelních představení i koncertů pod širým nebem. Nejznámější společenskou akcí Nice je však nejspíš Nice karneval. Ten se zde tradičně pořádá vždy v únoru a je doprovázen nejen obvyklými maškarními průvody, ale také velkými květinovými bitvami. Další kulturní akcí je pak také venkovní Jazzový festival, který se v Nice pořádá již od roku 1948. A v neposlední řadě musíme zmínit také festival Masique sacrée. Jedná se o jedinečnou akci, během které vystupují známí mezinárodní umělci v kostelech nebo divadelních sálech. Unikátností tohoto festivalu je fakt, že se každý den koná na jiném místě, a tak je vždy naprosto originální.

Tagy pro tento zážitek: Poznávací zájezd Nice, Ubytování Nice, Památky Nice

Nabídka slevněných pobytů

Ve spolupráci se serverem TipVikendy.cz jsme pro Vás připravili jedinečnou nabídku slevněných pobytů a zážitků.

Slevněné pobyty

Proč vybrat právě u nás?

Jsme nezávislá databáze romantických pobytů
Chceme Vám pomoci nalézt v nepřehledném množství nabídek romantických pobytů a zážitků pouze ty nejlepší pro Vás.
Rychlé dodání a luxusní dárkové balení
Vybíráme pouze E-shopy, které odešlou vaši objednávku zpravidla následující pracovní den, zabalenou v luxusním dárkovém balení.
Nabízíme pouze zážitky ověřené zákazníky
Vybíráme pro Vás pobyty z nabídky několika oceněných E-shopů. Dbáme na kladné hodnocení vybraných pobytů zákazníky.

Podpořte nás na facebooku

© 2012 - 2019 Copyright By DarujRomantiku.cz, Spalex Media | Darujte své drahé polovičce Romantický víkend pro dva | Mapa stránek
TOPlist