>
Eurovíkendy
>
Eurovíkend Malaga

Eurovíkend Malaga

Marně přemýšlíte o tom, kam vyrazit se svou milovanou polovičkou? Rádi byste vyzkoušeli něco nového a netradičního, ale zároveň si nemůžete vzít delší volno od práce nebo jiných povinností? Pak jsou právě pro Vás určeny třídenní pobyty s názvem Eurovíkendy. Během tří nebo výjimečně čtyř dnů, poznáte cizí kulturu, navštívíte jednu z vyhlášených evropských destinací, necháte se okouzlit cizokrajnou atmosférou a navíc si s sebou domů odvezete nezapomenutelné zážitky.

Jednou z takovýchto nezapomenutelných destinací je například nádherné přístavní město Malaga. Jedná se o město, které se rozprostírá na jihu Španělska a většinu roku zde na úzké uličky a široké čtvrti dopadají horké a ostré slunečné paprsky. Sem tam zde v těchto horkých dnech profoukne jemný větřík, který si zlehka pohrává s listy vysokých palem. Když pak slunce zapadne, život v Malaze se teprve začíná probouzet. Vůně místních restaurací, kaváren či vináren, rybích specialit a všudypřítomná radost a dobrá nálada si získá snad každého. V srdci tohoto malého, avšak velmi temperamentního města se tedy ukrývá bohatý noční život a pravá tvář slunného Španělska. Chcete-li poznat místní zvyky, kulturu, milé obyvatele nebo město samotné, neexistuje snadnější způsob, než vyzkoušet Eurovíkend v Malaze.

Památky a zajímavosti o Malaze

  • Malaga disponuje největším letištěm celého Španělska
  • nachází se zde univerzita a velký lodní přístav
  • jedná se o rodné město celosvětově známého herce Antonia Banderase
  • díky teplému podnebí je Malaga nejnavštěvovanějším městem Pyrenejského poloostrova
  • ve městě najdete impozantní botanický zámecký park Calle Alameda
  • navštívit byste rozhodně měli také muzeum Picasso nebo divadlo Teatro Cervantes

Proč právě Malaga?

Chtěli byste vyrazit na víkendový pobyt do jedné z úchvatných a známých evropských destinací, ale nevíte jak si mezi tak velkým množstvím zajímavých měst vybrat? Malaga je vhodná zejména pro všechny, kteří mají rádi léto a slunečné dny. Slunečné pobřeží, tak se totiž obecně označují pláže tohoto města, je rozděleno na pláže západní, které jsou pokryté jemným pískem a voda je průzračně čistá a na pláže východní, jenž jsou tvořeny kamenitými plochami a klidnými mořskými zátokami. Na své si zde pak rovněž přijdou milovníci nočního života. Malaga totiž v tomto směru nabízí opravdu velké vyžití, ať už jde o starobylé vinné sklípky nebo bouřlivé noční kluby.

Romantika ve dvou

Překvapte svou partnerku nebo partnera netradičním dárkem a užijte si romantický víkend v Malaze. Kromě koupání a lenošení na pláži můžete zažít i společenské večery plné tance a zábavy a poté si užít ničím nerušené chvilky v hotelovém apartmá. Prožijte víkend snů!

Tagy pro tento zážitek: Španělsko Malaga, Dovolená Malaga, Letenky Malaga, Památky Malaga, Poznávací zájezd Malaga

Nabídka slevněných pobytů

Ve spolupráci se serverem TipVikendy.cz jsme pro Vás připravili jedinečnou nabídku slevněných pobytů a zážitků.

Slevněné pobyty

Proč vybrat právě u nás?

Jsme nezávislá databáze romantických pobytů
Chceme Vám pomoci nalézt v nepřehledném množství nabídek romantických pobytů a zážitků pouze ty nejlepší pro Vás.
Rychlé dodání a luxusní dárkové balení
Vybíráme pouze E-shopy, které odešlou vaši objednávku zpravidla následující pracovní den, zabalenou v luxusním dárkovém balení.
Nabízíme pouze zážitky ověřené zákazníky
Vybíráme pro Vás pobyty z nabídky několika oceněných E-shopů. Dbáme na kladné hodnocení vybraných pobytů zákazníky.

Podpořte nás na facebooku

© 2012 - 2019 Copyright By DarujRomantiku.cz, Spalex Media | Darujte své drahé polovičce Romantický víkend pro dva | Mapa stránek
TOPlist